Značka Barum provází české řidiče již řadu let. Co nyní nabízí a jak je u nás s nabídkou úspěšná?

Kvalita? Ujde to!

Pneumatiky Barum na tom nejsou zase tak špatně v porovnání s ostatními. Samozřejmě nemůžeme značku srovnávat se značkami, jejichž vyslovení má příchuť spálených gum na startovních roštech (Pirelli, Michaelin, Goodyear).
Možná máme v sobě také stále tendenci hodnotit výrobky podle výrobce a jeho „rodné“ země. Barum se i tak stal celkem oblíbenou značkou i za hranicemi našeho státu. Nám může hrát na vlasteneckou i „západní“ notu – tradičního českého výrobce má nyní pod křídly společnost Continental.

Nabídka úzká, ale trefná

V porovnání s jinými výrobci pneumatik má Barum mnohem užší nabídku. Přesto jsou to pneumatiky, jejichž prodej dělá obchodníkům jen radost. Letní Barum Bravuris a Brillantis a zimní Barum Polaris mají své skalní příznivce.
Recept na oblíbenost mají u Barumu jednoduchý – zůstat ve středních hodnotách. Pneumatiky tak nejsou ani drahé ani nejlevnější, nejsou ani nejkvalitnější, ani nejhorší. V poměru mezi cenou a výkonem se tak řadí mezi ty nejosvědčenější.
Jak se říká – náročného nenadchnou, nenáročného nezklamou.

Na léto

Na léto má Barum pro zákazníky řadu Bravuris a Brillantis, jak již bylo řečeno.
Pneumatika Bravuris a její vylepšená verze Bravuris 2 s prvním asymetricky navrženým dezénem pod logem Barumu si zakládají na dlouhé životnosti a spolehlivých vlastnostech při brzdění a akceleraci, kdy na pneumatice do značné míry závisí bezpečnost celé posádky vozu.
Pneumatika Brillantis se specializuje spíše na jízdní vlastnosti po dešti. Její dezén je navřen tak, aby mu mokrá vozovka nebo louže nedělaly velký problém.

Na zimu

Na zimu má Barum ve svých skladech pneumatiky Polaris. Jejich první verze se profilovala jako pneumatika s dlouhou životností a dobrým záběrem na sněhu a ledu v kombinaci s nízkou hlučností. Druhá verze, Polaris 2, tyto vlastnosti zdokonaluje tak, aby auto bylo v zimě spolehlivé na dálnici i v horách.

Kupte si pneumatiky Barum na internetu za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.