Nikdy jste neslyšeli o pneumatikách značky Vredestein? Odkud pocházejí a jaké jsou? A jak je na tom jejich zimní Vredestein Snowtrac 3?

Za odpovědí na tyto otázky se musíme vypravit do Nizozemska, do firmy, která se zaměřuje na pneumatiky střední třídy, a to pro vozy osobní, nákladní i pro motocykly. Je ale výrobce ze země, kde sníh znají spíše z fotek než z reálného života, dostatečně důvěryhodný? Odpovědí budete pravděpodobně překvapeni – pneumatika Vredestein Snowtrac 3 je velice kvalitním společníkem pro jízdu po silnicích trpících pod náporem zimního počasí.

Vredestein Snowtrac 3 – překvapení pro neznalé

Pokud jste zapřisáhlí odpůrci jakýchkoliv jiných značek, než těch se jmény vonícími rozpálenými gumami na startu mezinárodních automobilových soutěží (Michelin, Dunlop, Goodyear, Pirelli), pak obutí pneumatik Vredestein pro Vás může být docela příjemným překvapením (podobně jako překvapí třeba Nokian).

Vredestein Snowtrac 3 si díky svému dezénu a směsi poradí se všemi podmínkami zimní sezóny. Snaha o co největší přilnavost Vám pomůže na suchých a mokrých vozovkách. Dobře navržené rozložení jednotlivých prvků dezénu zajišťuje spolehlivý samočisticí efekt – sníh a břečka nezůstávají obalené na pneumatikách a nemají tak dopad na její vlastnosti.

Kromě tiché a pohodlné jízdy pocítíte, že i pneumatika ne příliš známé značky Vám může dopřát pocit bezpečí a spolehlivosti. Příjemně potěší bezpochyby také cena.

Překvapila i v testech

Že nejde o překvapení náhodné, zjistíte, pokud nahlédnete do testů pneumatik. I předchůdce zmiňované pneumatiky, Snowtrac 2, si vedl v testech i v uživatelském hodnocení vcelku dobře. Trojková řada, Snowtrac 3, navázala na předchozí úspěchy opravdu na jedničku. V testech si vysloužila nejvyšší ohodnocení jako velmi doporučované pneumatiky. Velmi dobře si vedla na sněhu a ledu, dobrých výsledků také dosáhla v oblasti spotřeby. Testy ji dokonce staví po bok třeba takového zimního borce, jako je Goodyear Ultra Grip 7. A to už je příznivé hodnocení. Teď už zbývá jen překonat svou nedůvěřivost vůči tomu, co neznáme.

Kupte si pneumatiky za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.