Jezdíte hodně? Chcete mít jistotu na sněhu i na suché silnici? Chcete to nejlepší zimní obutí, ať to stojí, co to stojí? Pak Vám představujeme pneumatiky Goodyear Ultra Grip 7. Ony Vás nepotěší, ony Vás uchvátí. Příští rok nebudete chtít obout jiné.

Šípový vzor jako hlavní poznávací znak

„Véčko“ na pneumatikách pod značkou Goodyear je klasikou. V případě pneumatik Goodyear Ultra Grip 7 a jejich následovníka Ultra Grip 7+ pak klasikou dovedenou k maximálním výsledkům. Četné lamely pomáhají na vodě i v břečce, speciální technologie Waffle Blade pak na suchu. Dalším plusem pneumatiky je využití nové směsi se speciálním polymerem.

Uživatelé by neměnili

Co ale dělá z pneumatiky Goodyear Ultra Grip 7 opravdového borce ve svém oboru, jsou spokojení uživatelé. Zeptejte se řidičů ve svém okolí. Pokud někdo z nich okusil zimní jízdu na pneumatikách mistra ve svém oboru, pak má již jasno, jaké obutí svému autu dopřeje příští sezónu. Měnit značku rozhodně nebude.

Jediným malinkým škraloupkem může být větší opotřebovávání oproti pneumatikám ve stejné kategorii, vynahrazuje to ale předvídatelně bezpečné chování vozidla na suchých i mokrých silnicích, ve sněhu i na ledě. A právě pořádný záběr, minimalizace rizik aquaplaningu a vědomí, že se na pneumatiky můžete spolehnout v zatáčkách i na rovince, jsou vlastnosti pro mnohé náročné řidiče k nezaplacení. Zvláště pro majitele vozů s náhonem na zadní kola a motorem vepředu, pro jejichž bezpečnou jízdu jsou spolehlivé zimní pneumatiky nezbytností.

Pro koho jsou ideální?

Nejvíce vlastnosti Goodyear Ultra Grip 7 (včetně její ceny) ocení řidiči, kteří v zimě najezdí stovky kilometrů a potřebují pneumatiku „do sucha, do vodičky, do sněhu i na led“. Univerzálně spolehlivých pneumatik, které vykazují dobré vlastnosti za všech okolností, které v zimě mohou nastat, moc není. A pokud pneumatika takové vlastnosti má, jako třeba právě tato, je její cena úměrná kvalitě.
Samozřejmě, pokud se pohybujete převážně pouze na silnicích s jedním převažujícím stavem vozovky – sucho, sníh, pak asi více oceníte speciál vyvinutý právě do konkrétních podmínek.

Kupte si pneumatiky Goodyear na internetu za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.