Životní prostředí na prvním místě

Výrobce pneumatik Pirelli přišel na trh s novou rodinou pneu Cinturato. Toto označení nesou výrobky, které jsou vyrobeny co nejvíce ekologicky a zároveň tak, aby finální produkt příliš nezatěžoval životní prostředí. Při výrobě těchto pneumatik se dle slov výrobce nepoužívají žádné znečišťující přísady, což má za následek, že po celou dobu se do životního prostředí neuvolňují žádné znečišťující látky. Vůz s obutím Pirelli Cinturato bude vypouštět menší emise CO2 na základě snížení odporu pneumatiky.

Kvalita

Přestože pneumatika byla vyrobena s vysokými nároky kladenými na životní prostředí a ekologii, nemusíme se obávat horších výsledků dosahujících v jízdních vlastnostech a bezpečnosti. Pneumatika exceluje ve stabilitě v zatáčkách a také při brzdění jak na sucha tak i mokru. Toto nejsou slova jen výrobce, ale také několika testů, kterých se pneumatika zúčastnila. Pneu Pirelli Cinturato P7 se vždy umístilo na prvních příčkách hodnocení. Kladné body si vysloužila za nízké hodnoty v oblasti valivého odpory, čímž se snížila hlučnost. Další plus je za zmiňovanou brzdnou dráhu čí přilnavost pneumatiky. Je udivující, jak se italskému výrobci podařila vyvinout pneumatika, která chrání naši Zemi, nezatěžuje peněženku díky menší spotřebě pohonných hmot a zároveň nám poskytuje skvělý jízdní komfort.

Test ADAC

V testu letních pneumatik ADAC 2010 se Pirelli Cinturato P7 stalo dokonce absolutním vítězem. Pneumatiky dokázali porazit i čistokrevné sportovní obutí, jako například Dunlop SP Sport Maxx TT, Continental SportContact 3, Michellin Pilot Sport 3, Bridgestone Potenza RE050A atd.

Cena

Cena odpovídá kvalitě. Na šestnáctková kola si jednu gumu pořídíme za cenu okolo 1900 Kč. Na sedmnácti palcová kola za cca 2500 Kč a na osmnáct palců ceny začínají na 3000 Kč. Samozřejmě tyto cenovky berte pouze jako orientační, neboť záleží na přesnějších rozměrech a obchodech, kde nakupujete. Nezapomínejte také na fakt, že sice si připlatíte na začátku, avšak díky nižší spotřebě se vám investice může lehce vrátit.

Závěr

Pokud právě přemýšlíte nad výběrem nových pneumatik na váš vůz a nehledáte levnější pneumatiky, zkuste se poohlédnout po Pirelli Cinturato P7. S P7 nemusíte mít strach o komfort ani bezpečnost a zároveň uděláte něco nejen pro sebe, ale také pro životní prostředí, které by si jistě od nás zasloužilo větší úctu.

Kupte si pneumatiky Pirelli Cinturato P7 na internetu za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.