Nákup vozu je obvykle značná investice. Vybereme-li si například vůz, který bude často poruchový, moc si ho neužijeme a za servis můžeme nechat i více peněz než byla jeho kupní cena. Proto se při výběru vozu nikdo nechce spálit a chce dostat tu nejlepší kvalitu za své peníze. Kde ji ale najdeme?

Vozy z Auto Výhybka

Pro Prahu a Středočeský kraj může být zajímavá volba autobazar Auto Výhybka Praha. Tento autobazar si zakládá na tom, že prodává pouze vozy, které si důkladně prověří. To není v jeho případě pouze prázdná fráze, ale věc, kterou je schopen doložit konkrétními dokumenty od renomovaných společností. Vozy jsou prověřovány po stránce technické (jestli zde nejsou skryté vady) a po stránce právní (jestli jsou vyřešeny všechny právní náležitosti a na vůz není například uvaleno právní břemeno). Autobazar Auto Výhybka Praha na všechny prodávané vozy poskytuje 100 % záruku původu. Jestliže se tedy například později zjistí, že vůz byl kradený, autobazar vám vrátí peníze.

Nabídka autobazaru online

Auto Výhybka nenabízí žádné rachotiny, nýbrž jen prvotřídní vozy. O tom se může přesvědčit každý, aniž by musel podniknout cestu do autobazaru. Společnost totiž zveřejňuje veškeré prodávané vozy online, kde najdete technické informace, rok výroby vozu, jeho fotografie a pochopitelně i cenu. Sami si tedy můžete říct, jestli je pro vás nabídka tohoto pražského autobazaru zajímavá nebo se poohlédnete po něčem jiném. Auto Výhybka se snaží hrát se zákazníky fér a je to vidět i zde.

Věci jako možnost testovací jízdy před koupí vozu jsou v autobazaru Auto Výhybka Praha samozřejmostí.

Obrázek 1 Autobazar Auto Výhybka Praha prověřuje detailně každý vůz po technické i právní stránce.