Od sucha k vodě, od tepla k zimě

Společnost Kleber působí v pneumatikářském odvětví již nějaký ten rok, a nelze říci, že by oproti svým starším konkurentům v nějakém ohledu zaostávala. Společnost se probíjí světovým trhem jako boxer. Není divu, když boxer je maskotem značky Kleber.
Pojďme tedy prozkoumat nabídku této společnosti.

Obojživelníci od Kleberu

Hydraxer je pneumatika do sucha i do vody. Díky kvalitě jízdních vlastností nic necítíte ani neslyšíte. Plynulá jízda, lepší odvádění vody, lepší stabilita vozu při jízdě po mokré vozovce i spolehlivost při každé zatáčce jsou hlavními přednostmi. Hydraxer je bezpochyby specialista na mokro.
Také pneumatiky Dynaxer HP a Dynaxer HP2 se s vodou poperou k Vaší spokojenosti. Louže? Pro Kleber žádný problém. První typ potěší tichostí, druhý vylepšenou směsí zabraňující rychlému opotřebení, když naprší a opět uschne.
Dynaxer DR má sice „protivodní“ vlastnosti jako její HP a HP2 kolegové, svou největší přednost ale ukáže na silnici suché. I při vysokých rychlostech bude držet jako přibitá. Neberte to ale doslova, to by asi nebylo pro jízdu to pravé ořechové.

Standard pro nenáročné

Pokud patříte k ne příliš náročným řidičům, můžete obout standard, který Vás ale překvapí bezpečností i komfortem – pneumatiku Viaxer.
Pokud jezdíte s lehkým užitkovým vozem a čas od času do něj naložíte pořádný náklad, pravděpodobně oceníte i zesílený standard určený pro tyto typy vozů – pneumatiky C100, C200 a C300.

Do sněhu a mrazu

V nabídce Kleberu je samozřejmě i zimní obutí. Pod značkou Krisalp (Transalp pro užitková vozidla) se skrývají pneumatiky, které Vás spolehlivě dovedou k cíli, ať je zima nebo mráz. Led, rozbředlý sníh i bílé závěje jsou nebezpečné s každou pneumatikou. Kombinace dobrého zimního obutí z kvalitní směsi a se sofistikovaným dezénem s přiměřenou jízdou a dostatečnou hloubkou vzorku je tím pravým, co můžete pro svou bezpečnost přes zimní období udělat. Připomínáme, že doba přezutí se neřídí dnem v kalendáři, ale průměrnou teplotu. Rtuťový sloupec kolísající kolem 7 °C by Vás měl varovat.

Kupte si pneumatiky Kleber na internetu za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.