Značka, kterou jste nejednou viděli na kolech Formule 1. Značka, která svou kvalitu předvádí i na jiných automobilových soutěžích. Značka, která své zkušenosti z okruhů dokázala zužitkovat i na obyčejných silnicích. Značka, která zpravidla vychází jako nadprůměrná v testech kvality. A co hlavně, značka, která má za sebou řadu spokojených uživatelů, kteří si jízdu s Bridgestony nemohou vynachválit. Ať už kosíte zatáčku, startujete z místa, dupete na brzdu, letíte přes louži nebo se boříte do sněhu, nelze Bridgestone nepochválit za výdrž, stabilitu i jízdní komfort. A nelze nezmínit to, že značka je dvorním obuvníkem vozů Porsche nebo Ferrari.

Co může za kvalitu?

Říká se, že pneumatiky už jsou si hodně podobné v materiálech i v dezénech, protože vývoj jasně ukazuje, jaké vlastnosti jsou pro tyto produkty nejlepší. Ale není to tak úplně pravda. Bridgestone slaví svůj úspěch právě proto, že vznikají jinde, v jiných podmínkách a jinou technologií než pneumatiky evropské. Bridgestone je totiž japonská značka s americkým přízvukem. Směs i dezény pneumatik jsou trochu odlišné a přes oceán si nesou i skvělé vlastnosti, které ocení hlavně „dálkoví“ řidiči. Není nemožné, aby Vám tyto pneumatiky vydržely i dvakrát déle, než jiné. S kvalitou je ale také spojena cena.

Co Bridgestone nabízí?

Pro osobní automobily má Bridgestone aktuálně připraveny čtyři základní produktové řady. Letní trojici tvoří Potenza, Turanza a Série B. Vysokovýkonná Potenza je určena na výkonné vozy, Turanza na moderní cestovní vozy, „Béčko“ na vozy nižší střední třídy. Na zimu je pak připravena Blizzak, univerzální řada vhodná i do podmínek středoevropských zim.
Pro řidiče SUV, 4×4 pak má Bridgestone v zásobě pneumatiky Dueler.

Pneu na dojezd

Píchnout a bát se, že Vás přejede auto, než nasadíte rezervu? To je minulost s pneumatikami „Run Flat“. Tato technologie slaví u většiny výrobců velký boom a nejinak je tomu i u Bridgestone. Bočnice pneumatiky jsou vybaveny speciální vrstvou, která pneumatiku „udrží“ v ovladatelném tvaru. Na dlouhé a rychlé ježdění to ale rozhodně není.

Kupte si pneumatiky Bridgestone na internetu za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.