Pneumatika Goodride Snowmaster SW602 Vám může pěkně zamotat hlavu. Možná se domníváte, že jde o „vedlejší” produkt Michelinu. Tím je ale značka BF Goodrich. Nebo snad má Goodride něco společného s Goodyear? Kromě prvních čtyř písmen zhola nic. Goodyear je prémiová značka, Goodride je produkt asijského výrobce, který tak trochu parazituje na dobrých jménech svých konkurentů.

Do sněhu levně

Značka Goodride se všeobecně profiluje na pneumatiky levné. Finanční dostupnost je samozřejmě vyvážena kvalitou vhodnou pro denní ježdění, nikoliv však kvalitou shodnou s pneumatikou navrženou pro extrémní či sportovní jízdu.
Platí to i na pneumatiku Goodride Snowmaster SW602. Při nahlédnutí do ceníku zajásáte, patří k těm levnějším. Jak je na tom ale s jízdními vlastnostmi?

Je Snowmaster opravdu „pánem sněhu”?

Zcela upřímně, pokud nebydlíte mezi krkonošskými kopci nebo šumavskými hvozdy, ve městě vlastnosti týkající se provozu na sněhu příliš nepoznáte. A pokud bydlíte v „rizikových” oblastech, jistě raději investujete do zimních pneumatik s excelentními jízdními vlastnostmi právě pro sněhové podmínky. Pro koho je tedy Goodride Snowmaster SW602 určena?
Pro ty, kdo chtějí ušetřit v případě, že se pohybují spíše po městě, nízkou rychlostí, na suchých, maximálně posolených a posypaných silnicích.

Bát se nekvalitního výrobku?

To záleží na Vaší povaze. Pneumatiky Goodride Snowmaster SW602 musely, stejně jako ostatní, projít testy, na základě kterých mohly být schváleny pro provoz na našich silnicích. V tomto smyslu si můžeme být jisti alespoň minimální zaručenou kvalitou. A za nízkou cenu je jí tak akorát. Za kvalitu vyšší se musíme poohlédnout po jiném výrobci a jiné značce.

V čem Snowmaster SW602 potěší?

Goodride Snowmaster SW602 a SW601 vynikají hlavně svou cenou. Ve většině rozměrech se cena nevyšplhá ani k 1000.- za kus. Ze zkušeností uživatelů vyplývá, že jde o průměrnou pneumatiku ve většině ohledů. Možná se bude někomu zdát trochu hlučnější. Zato jízdní komfort je v očích uživatelů celkem přijatelný.

Kupte si pneumatiky za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.