Pneumatika Dunlop SP Winter Sport 3D je podle hodnocení uživatelů i recenzentů skvělou volbou. Pravda, zaplatíte o něco více, dostanete ale úměrně kvality. A to je při jízdě na sněhu, ledu i břečce to nejdůležitější.

Všestranný pomocník

Dunlop SP Winter Sport 3D si, zdá se, umí poradit s leckterými nepříznivými podmínkami. Většinou zimní pneumatiky zvládnou buď suchou zimu, ale do kopce na horách se z místa nehnete, nebo sníh zvládnete bez problému, ale běda, když vjedete na suchou městskou silnici. A právě Dunlop SP Winter Sport 3D nabízí optimální kompromis. Poradí si s čerstvým sněhem i s rozbředlou a rozsolenou městskou plískanicí. To vše při zachování celkem slušného jízdního komfortu. Jedinou horkou chvilkou s vozem na Dunlopech SP Winter Sport 3D zažijete na ledu. Ostatně, ukažte pneumatiku, které led nedělá problémy (možná tak Goodyear Ultra Grip 7).

Univerzalita díky vzorku

To, co dělá z této pneumatiky opravdového mistra zimy, je dezén. Pokud si pneumatiku prohlédnete, najdete na ní tři různé typy lamel. Nejdůležitější je technologie 3D lamel – jejich funkce se mění podle toho, na jakém povrchu právě jedete. Přizpůsobení sněhu, vodě a suchému povrchu zajišťuje komfortní a bezpečnou jízdu za každého zimního počasí.

Ovšem to není všechno. Kvalita pneumatiky je podtržena zkušenostmi firmy Dunlop na závodních okruzích. Speciální technologii Multi Radius Tread (MRT), vyvinutou pro sportovní jízdu, tak směle využívá i pro pneumatiky pro klasický provoz.

Obutí pro náročné

Skvělé vlastnosti pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 3D se odrážejí ve dvou sférách – v ceně a v nárocích uživatelů. Cena je, jak jsme řekli již na začátku, vyšší. Proto je pneumatika určená spíše pro náročné řidiče, kteří za svým volantem tráví mnoho času a ví, že se jim nevyplatí koupit pneumatiky, které jsou vynikající jen na suchém povrchu, nebo jen na sněhu. Potřebují ideální kompromis, pneumatiky, které je nenechají ve štychu ani v závějích, ani ve městě, ani na tajícím sněhu. A takové očekávání, podle nás, pneumatika SP Winter Sport 3D splňuje dokonale.

Kupte si pneumatiky Dunlop na internetu za výborné ceny na www.pneumatiky.cz.